PROJEKTANT, ARCHITEKT WNĘTRZ – ARTCORE DESIGN

Jesteśmy twórczym zespołem o dużym doświadczeniu oraz nieszablonowych pomysłach. Świadczymy usługi architekta wnętrz dla inwestycji na terenie całego kraju – Kraków, Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź, Lublin, Gdańsk.

O NAS

Jesteśmy pracownią projektową działającą głównie na rynku polskim, ale podejmujemy się także projektów inwestycji poza granicami kraju. Nasz zespół to projektanci i architekci wnętrz o dużym doświadczeniu i nieszablonowych pomysłach. Wnętrza kreowane w naszej pracowni to oryginalne przestrzenie dopasowane do oczekiwań i upodobań naszych klientów. Tworzymy niezwykłe kompozycje zgodne z aktualnymi trendami projektowymi zachowujące jednak ponadczasowy charakter. Wiedza i zaangażowanie pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość projektów wnętrz zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie inwestycji, dbając o sprawną i bezproblemową realizację. Mamy na uwadze, że to Klient będzie użytkował zaprojektowane przez nas wnętrze i dlatego jego potrzeby są najważniejsze.

PASJA

Architekt wnętrz to nie tylko zawód, ale także ogromna pasja. W nasze projekty wkładamy dużo zaangażowania oraz serca. Tworzenie pięknych i spójnych przestrzeni to dla nas niezwykły proces, z którego czerpiemy dużo satysfakcji. Jesteśmy ambitni i dbamy o ciągły rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

DOŚWIADCZENIE

Każdy projektant i architekt wnętrz, dąży do doskonałości zdobywając nowe doświadczenia i poszerzając swoje kompetencje. My doświadczenie projektowe zdobywaliśmy przy kreowaniu wnętrz o charakterze publicznym, jak i mieszkalnym. Tworzyliśmy projekty wnętrz hoteli, restauracji, gabinetów kosmetycznych, apartamentów, domów oraz ogromnych prestiżowych rezydencji o najwyższym stopniu skomplikowania projektowego. Każda inwestycja i nowy projekt to dla nas wyzwanie. Nasze projekty realizowane są na terenie całego kraju między innymi w takich miastach jak Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Lublin i wielu innych.

MISJA

Naszym celem i misją jest tworzenie spójnych i harmonijnych wnętrz. Ogromny nacisk kładziemy na to, aby nasze projekty miały ponadczasowy i uniwersalny charakter. Tworzymy z poszanowaniem tradycji, często odwołując się do klasycznych nurtów stylistycznych. Z podziwem, szacunkiem oraz pokorą odnosimy się do dokonań i dzieł architektów wnętrz z minionych epok. Inspirujemy się kompozycjami przestrzennymi różnych stylów projektowania wnętrz, łącząc je ze współczesnymi elementami i wyposażając w nowoczesne rozwiązania materiałowe i technologiczne.

projektant i architekt wnętrz Ewa Sadowska-Wicherek

Założycielką ArtCore Design jest mgr inż. arch. Ewa Sadowska– Wicherek.

Ukończyła studia na wydziale Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej. Studiowała także architekturę na FHS Cottbus w Niemczech. Doświadczenie zawodowe zdobywała w krakowskich pracowniach projektowych, gdzie pracowała jako samodzielny projektant i architekt wnętrz. Przez wiele lat związana również z pracownią rysunku odręcznego „Horyzont” – jako współprowadząca zajęcia przygotowujące do egzaminów na studia architektury. Jest autorką ilustracji oraz współredaktorką książki Podstawy Rysunku Architektonicznego i Krajobrazowego.

Preferuje holistyczną filozofię, gdzie struktura architektury wnętrz i elementy dekoracyjne tworzą jedność. Wrodzone poczucie swobodnej elegancji wzmocniła przez wieloletnią praktykę zawodową. Jej poczucie estetyki i talent do optymalnego planowania przestrzeni odzwierciedlają eleganckie, ponadczasowe projekty wnętrz. Zrozumienie skali i proporcji pomaga tworzyć harmonijne i ciepłe przestrzenie. Klienci cenią jej dbałość o szczegóły, entuzjastyczną energię, oraz umiejętność przełożenia ich stylu życia oraz preferencji w inspirujące i funkcjonalne wnętrza.

ZOBACZ RÓWNIEŻ