PROJEKTOWANIE WNĘTRZ – OFERTA NA KOMPLEKSOWE OPRACOWANIE

Mamy duże doświadczenie w projektowaniu wnętrz. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego projektu oraz nieszablonowe pomysły. Oferujemy usługę projektową zarówno dla inwestycji na terenie kraju jak i za granicą. Nasze projekty realizowane były w takich miastach jak Kraków, Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź, Lublin, Gdańsk.

Proponujemy Państwu usługę aranżacji na najwyższym poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu wnętrz, zapewniamy doskonałą jakość usług na każdym etapie współpracy. W procesie projektowym szczególną wagę przykładamy do spójności wizualnej przestrzeni, oraz design na światowym poziomie.

Projekt wnętrza zawsze dostosowujemy do indywidualnych upodobań przyszłych użytkowników, a także do budżetu przeznaczonego na realizację. Na początku współpracy szczegółowo analizujemy preferencje klienta dotyczące funkcjonalności i estetyki. Projekt aranżacji wnętrza wykonujemy w stylu zgodnym z oczekiwaniami inwestora – nowoczesnym, glamour, minimalistycznym, klasycznym, industrialnym i wielu innych.

projektowanie wnętrz architekt wnętrz stylowy salon z kominkiem portalowym pikowana sofa glamour b

Naszą usługę kierujemy do osób chcących zaprojektować wnętrze apartamentu, domu, luksusowej rezydencji, restauracji, biura, hotelu i każdego innego.
Zapewniamy wsparcie podczas realizacji a także pomoc w zamówieniu materiałów wykończeniowych.

 

Zakres działań projektowych dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klienta. Wykonamy pełny zakres projektowy lub wybrane przez inwestora etapy lub elementy projektu.

projektowanie wnętrz apartamentu glamour

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ KROK PO KROKU

W celu otrzymania oferty na usługę projektowania wnętrz należy przesłać do nas mailowo:
 • rzut przedstawiający wymiary i rozkład pomieszczeń nieruchomości ( rzuty powinny być skanami lub zdjęciami z projektu architektoniczno-budowlanego lub dokumentacji udostępnionej przez dewelopera – nie wyceniamy na podstawie ogólnodostępnych rzutów z internetu)
 • informacji o lokalizacji nieruchomości,
 • informacji jaki jest stan zaawansowania budowy,
 • kilku poglądowych zdjęć przedstawiających preferowany styl w jakim wnętrze ma być zaprojektowane,
 • innych informacji, które uważają państwo za istotne w odniesieniu do planowanej inwestycji,
 • dane kontaktowe takie jak imię i nazwisko, adres mailowy oraz numer telefonu
Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji przechodzimy do przygotowania oferty. Każda z ofert na projektowanie wnętrz ma indywidualny charakter i wymaga wstępnego przeanalizowania przestrzeni i określenia poziomu skomplikowania zadania, co ma bezpośredni wpływ na wycenę. Po przygotowaniu oferty przesyłamy ją drogą mailową na wskazany w korespondencji adres. Czas opracowania oferty z reguły trwa kilka dni roboczych, tak więc prosimy o cierpliwość.
Ważne informacje:
 • podejmujemy się wyłącznie kompleksowych opracowań projektowych,
 • nie podejmujemy się projektów pojedynczych pomieszczeń,
 • nie podejmujemy się częściowych opracować np. przygotowania samego układu funkcjonalnego lub wizualizacji,
 • nie prowadzimy konsultacji projektowych,

Jeżeli przedstawiona przez nas oferta zostaje zaakceptowana kolejnym krokiem jest przedstawienie propozycji harmonogramu prac projektowych. Element ten uzależniony jest od bieżącej ilości prowadzonych prac i podjętych zobowiązań na projekty wnętrz. Jeżeli zaproponowany przez nas plan odpowiada inwestorowi to przechodzimy do przygotowania umowy.

Podpisanie umowy to realny wstęp do stworzenia przez nas unikalnego wnętrza zgodnego ze wszystkimi wymaganiami klienta. Każda umowa ma indywidualny charakter i dotyczy wskazanej w ofercie przestrzeni. Umieszczamy w niej zakres prac, harmonogram oraz wszelkie inne elementy ustalone z klientem na wcześniejszych etapach komunikacji.

stylowa-sypialnia-nowoczesna-klasyka-kontrastowa-paleta-barw

1e projekt wnętrza modern classic

PRZYGOTOWANIE PROJEKTU WNĘTRZA

 • Jeżeli stan zaawansowania budowy na to pozwala, to przed rozpoczęciem prac projektowych wykonamy pomiar inwentaryzacyjny. Jeżeli budowa jeszcze się nie rozpoczęła lub ilość wykonanych prac budowlanych nie umożliwia pełnego pomiaru, będziemy bazować na projekcie architektoniczno-budowlanym lub dokumentacji udostępnionej przez dewelopera.
Kolejne kroki to:
 • Ustalenie z inwestorem oczekiwań dotyczących funkcji i estetyki wnętrz

Układ funkcjonalny to niezbędny element każdego procesu projektowania wnętrz. W trakcie tworzenia planu funkcjonalnego oceniamy przestrzeń i dostosowujemy układ elementów w sposób, który zapewnia walory zarówno praktyczne, jak i estetyczne. Wymaga to dokładnego przeanalizowania przez architekta wnętrz wytycznych klientów oraz uwarunkowań projektowanej przestrzeni. Rozważamy jak różne elementy, takie jak meble, oświetlenie i inne wyposażenie, będą współpracowały ze sobą we wnętrzu. Układ funkcjonalny uwzględnia również takie czynniki jak np. główne trasy poruszania się użytkowników we wnętrzu, względy bezpieczeństwa i potrzeby związane z potrzebą zwiększonej dostępności niektórych z elementów. Ta część pracy ma formę rysunków 2d, na których przedstawiamy i opisujemy wszystkie założenia. Po ustaleniu docelowego planu, spełniającego wszystkie wymagania klienta, przechodzimy do kolejnego etapu procesu projektowego.

Wizualizacje to sposób na zobrazowanie naszego pomysłu na wnętrze. Jest to jeden z najistotniejszych dla wielu osób etapów projektowania wnętrza. W jasny sposób przekazują wszelkie informacje takie jak modele mebli, kolorystykę okładzin, dekoracyjne układy podłóg i sufitów oraz wszelkie inne elementy wnętrza. Wizualizacje powstają na podstawie zaakceptowanego układu funkcjonalnego, wypełnioną ankietę projektową oraz przekazane inspiracje stylistyczne. Wraz z wizualizacjami klient otrzymuje wstępne listy niektórych najważniejszych materiałów wykończeniowych, rozwiązań technicznych oraz kluczowych elementów wnętrza takich jak meble czy oświetlenie. Dodatkowo przekazujemy szczegółowy opis przedstawionej koncepcji wnętrza.

Do tego etapu pracy klient wnosi uwagi na podstawie których wnosimy niezbędne korekty tak, aby finalny efekt, jak najbardziej spełniał oczekiwania i potrzeby inwestora.

Pierwszy etap projektu wykonawczego obejmuje w dużej mierze „prace brudne”. Po przekazaniu tej części projektu możliwe jest rozpoczęcie działań wykonawców na budowie.
Etap ten zawiera:
 • projekt ewentualnych zmian budowlanych (np. zmiana lokalizacji ścian, zmiana lokalizacji i wielkości otworów drzwiowych) ,
 • schemat rozmieszczenia punktów końcowych klimatyzacji i rekuperacji (projekt nie jest projektem branżowym),
 • projekt lokalizacji punktów wyjściowych instalacji wodno-kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania (rozmieszczenie punktów wodnych, lokalizacja grzejników, lokalizacja stref ogrzewania podłogowego – projekt nie jest projektem branżowym),
 • projekt rozmieszczenia punktów elektrycznych takich jak gniazdka, punkty oświetleniowe i łączniki (projekt nie jest projektem branżowym),
 • projekt sufitów podwieszanych,
 • projekt zabudowy sucho-tynkowej,
 • projekt układu podłóg,
 • projekt bryły obudowy kominka lub bio-kominka,
Drugi etap projektu wykonawczego zawiera:
 • projekt okładzin ściennych – dobranie kolorystyki farb, tapet i innych okładzin ściennych,
 • projekt łazienek (układ płytek, dobór ceramiki, baterii i innych elementów koniecznych do realizacji wnętrza),
 • projekt elementów meblowych (rysunki mebli kuchennych oraz wszystkich niestandardowych elementów meblowych na wymiar uwzględnionych w koncepcji – szafy, zabudowy meblowe, okładziny ścian itd.),
 • projekt schodów,
 • projekt aranżacji okien.
Zestawienia materiałowe zawierają listy wszystkich elementów wykorzystanych w projekcie wnętrza. Zestawienia nie zawieją zliczenia ilości materiałów technicznych, takich jak kleje, płyty g-k, profili aluminiowych, mat kompensacyjnych itp.
W tej części znajdziemy:
 • zestawienie grzejników (dobrane modele i kolory),
 • zestawienie oświetlenia,
 • zestawienie podłóg (podane ilości materiałów),
 • zestawienie materiałów do łazienek (ceramika, baterie, ilości płytek),
 • zestawienie drzwi,
 • propozycje mebli gotowych (sofy, krzesła, stoły, fotele itp.),
 • dobór tkanin, firan, zasłon, rolet.

 W JAKI SPOSÓB PRZEKAZUJEMY PROJEKT?

 

Każdy z elementów projektu umieszczamy na dysku sieciowym, do którego dostęp w postaci przesłanego linku przekazujemy na początku współpracy. Dzięki temu klienci mają stały dostęp do dokumentacji nie zależnie od miejsca, w którym się znajdują.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ RÓŻNEGO RODZAJU OBIEKTÓW

 

Posiadamy szeroką ofertę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Oferujemy takie usługi jak:

 

 • projektowanie wnętrz domów
 • projektowanie wnętrz apartamentów
 • projektowanie wnętrz sklepów
 • projektowanie wnętrz hoteli
 • projektowanie wnętrz restauracji.

JAKI STYL PROJEKTOWANIA WNĘTRZ OFERUJEMY?

 

Nie mamy ograniczeń w zakresie preferowanego stylu projektowego. Przygotowujemy aranżacje zarówno nowoczesne, jak i rustykalne oraz klasyczne. W naszej pracowni klienci mogą skorzystać z usługi projektowania wnętrz dla domu, mieszkania oraz innych nieruchomości między innymi w stylach takich jak:

 

CZYM JEST PROJEKTOWANIE WNĘTRZ?

 

Projektowanie wnętrz to kreatywny proces, który skupia się na estetycznym i funkcjonalnym ulepszaniu przestrzeni wewnętrznych. Obejmuje zarówno fizyczne elementy przestrzeni, takie jak meble, oświetlenie i kolor, jak również elementy koncepcyjne, takie jak planowanie wnętrza i tworzenie środowiska, które spełnia potrzeby jego mieszkańców. Projektanci wnętrz łączą swoją wiedzę na temat architektury, struktury, materiałów i estetyki, aby stworzyć piękne i funkcjonalne przestrzenie, które odzwierciedlają styl życia i preferencje ich klientów. Profesjonalni projektanci wnętrz współpracują z architektami, inżynierami, wykonawcami, rzemieślnikami, fabrykantami, producentami mebli i innymi profesjonalistami, aby zapewnić, że każdy szczegół jest brany pod uwagę w celu stworzenia spójnego projektu. Efektem powinna być zachęcająca przestrzeń, która wygląda na dopracowaną, ale nadal odzwierciedla indywidualną osobowość jej mieszkańców.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA NA TEMAT PROJEKTOWANIA WNĘTRZ

Ile kosztuje wycena usługi projektowej?

Nie pobieramy żadnych opłat za przygotowanie wyceny na projekt wnętrza. Wyceny są bezpłatne i mają niezobowiązujący charakter.

Na jakim obszarze Polski świadczymy usługi projektowania wnętrz?

Współpracujemy z osobami w całej Polsce.

Czy wykonujemy projekty za granicą?

Tak. Podejmujemy się projektowana wnętrz za granicą.

Czy prowadzimy nadzory nad projektami?

W zależności od lokalizacji inwestycji możliwe jest prowadzenie nadzoru wirtualnego lub bezpośredniego. Nadzór taki wyceniamy osobno.

Jaki jest minimalny metraż powierzchni, dla którego podejmujemy się projektowania wnętrz?

Czy przyjmujemy zlecenia na pojedyncze pomieszczenia?

Niestety nie podejmujemy się projektów pojedynczych pomieszczeń,

Czy wskazujemy adresy sklepów, w których można kupić elementy uwzględnione w aranżacji wnętrza?

Klient otrzymując zestawienia materiałów, dostaje również informację o miejscach ich zakupu.

Czy usługę projektowania wnętrz można zamówić w wersji „on line”?

Nasze projekty wykonujemy dla inwestycji na terenie całej Polski, a także poza jej granicami. Skutecznie komunikujemy się zdalnie z klientem oraz wykonawcami. Każdy projekt niezależnie od tego, czy wykonujemy go w sposób zdalny, czy tradycyjny prowadzimy zgodnie z tymi samymi sprawdzonymi procedurami, pozwalającymi na osiągnięcie pełnego zadowolenia naszych klientów.

Czy polecamy klientom ekipy remontowe?

Jeżeli w okolicach inwestycji mamy sprawdzone ekipy wykonawcze to wskazujemy je klientom. Polecamy również sprawdzonych wykonawców prac stolarskich, kamieniarskich i dostawców materiałów, dla których odległość od miejsca inwestycji nie jest przeszkodą.

Czy korzystamy wyłącznie z drogich marek produktów ?

Korzystamy z marek z różnych półek cenowych. Poziom cenowy ustalamy z klientami na początku procesu projektowego. W projektach korzystamy zawsze z produktów dobrej jakości pasujących do koncepcji estetycznej wnętrza.

Kiedy najlepiej zgłosić się do projektanta wnętrz?

Wczesny kontakt z architektem wnętrz pozwala na dostosowanie wszelkich stałych elementów takich jak ściany i instalacje do finalnych rozwiązań projektowych. Zgłaszając się do projektanta przed rozpoczęciem budowy, pozwoli na uniknięcie kosztownych przeróbek na etapie realizacji wnętrza.