PROJEKTOWANIE WNĘTRZ ON-LINE

Usługa projektowania wnętrz online jest preferowana przez wielu naszych klientów. Ten model współpracy w żaden sposób nie zmienia warunków współpracy z nami. Wykonując aranżację przez internet wszelkie ustalenia prowadzimy za pomocą poczty elektronicznej oraz rozmów telefonicznych. Sposób komunikacji jest jedyną różnicą jaka odróżnia projektowanie wnętrz online od pracy architekta wnętrz pracującego w tej samej lokalizacji co aranżowana inwestycja. Wynikiem naszej pracy jest dokumentacja ma formę cyfrową, którą umieszczamy w specjalnie przygotowanej przestrzeni w sieci, do której Klienci mają dostęp przez internet z każdego urządzenia.

Projekty wnętrz online

Wykonując projekt wnętrza online bazujemy na dokumentacji architektonicznej obiektu lub wykonanej inwentaryzacji. Kolejnym krokiem jest wypełnienie przygotowanej ankiety projektowej, która porusza najważniejsze kwestie funkcjonalne i estetyczne. Po otrzymaniu niezbędnych informacji opracowujemy układ funkcjonalny wnętrza. Następnym krokiem przy opracowaniu projektu wnętrza online jest stworzenie koncepcji wizualnej, w oparciu o którą przygotowujemy projekt techniczny. Każdy z kroków projektowych wykonywany jest w ścisłej współpracy z klientem, tak aby finalny efekt spełniał nawet najbardziej wyrafinowane oczekiwane. Projekt wnętrza przez internet jest doskonałą opcją dla osób ceniących swój czas i chcących powierzyć prace nad aranżacją wnętrz specjalistom.

Zobacz gdzie możemy przygotować projekt wnętrza dla Ciebie.

BIELSKO-BIAŁA BYDGOSZCZ CZĘSTOCHOWA GŁOGÓW KATOWICE KĘPNO KIELCE KONSTANCIN-JEZIORNA LEGNICA LUBIN LUBLIN ŁÓDŹ NOWY SĄCZ PIŁA PŁOCK SIEDLCE TARNÓW WADOWICE WŁOCŁAWEK ZAKOPANE ŻYRARDÓW JÓZEFÓW NOWY DWÓR MAZOWIECKI OTWOCK POZNAŃ RADOM RZESZÓW LEGIONOWO MIŃSK MAZOWIECKI PIASECZNO WARSZAWA OPOLE PRZEMYŚL GDYNIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI SIEDLCE ZIELONA GÓRA GDAŃSK KALISZ SZCZECIN SOPOT JELENIA GÓRA GRUDZIĄDZ BIAŁA PODLASKA OSTROŁĘKA TYCHY BIAŁYSTOK INOWROCŁAW OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI KAZIMIERZ DOLNY RYBNIK WŁOCŁAWEK CHORZÓW KOŁOBRZEG SANDOMIERZ WROCŁAW CIESZYN ELBLĄG ZAMOŚĆ SANOK KONIN KOSZALIN SŁUPSK ZIELONA GÓRA GLIWICE KROSNO SOSNOWIEC GNIEZNO SUWAŁKI GORZÓW WIELKOPOLSKI TORUŃ OLSZTYN KRAKÓW

Korzyści płynące ze zdalnej aranżacji wnętrz przez internet

Zalet wykonywania projektu i aranżacji wnętrz przez internet jest wiele. Ten model współpracy pomiędzy architektem a inwestorem niesie z sobą wiele korzyścią dla obu stron. Praca on-line pozwala na przemyślane działania i niepodejmowanie pochopnych decyzji projektowych w trakcie często ograniczonych czasem spotkań. Czas zaoszczędzony na dojazdach może zostać poświęcony na pracę twórczą, co pozwala na szybsze wykonanie projektu. Projektowanie wnętrz on-line przy możliwościach jakie niesie z sobą obecna technologia jest najlepszym sposobem współpracy. Telefon i internet sprawiają, że zacierają się odległość pomiędzy projektantem a inwestorem i niezależnie od lokalizacji możemy wspólnie stworzyć piękne wnętrza dla inwestycji w całej Polsce a także poza jej granicami.

Współpraca z architektem wnętrz online

Praca nad projektem z architektem wnętrz działającym online podzielona jest na kilka etapów. Każdy z nich to drobny krok w kierunku stworzenia pięknego i funkcjonalnego wnętrza. Szczegóły dotyczące prac i procesu projektowego znajdą państwo tutaj.

Najważniejsze etapy przygotowania projektu wnętrz on-line:

1. Zebranie wszelkich oczekiwań i wymagań inwestora dotyczących wnętrza.

2. Zebranie inspiracji, które pomogą w ustaleniu stylistycznego kierunku przygotowywanego projektu on-line.

3. Opracowanie układów funkcjonalnych i wybranie najbardziej odpowiadającej inwestorowi wersji rozkładu mebli i układu pomieszczeń.

4. Przygotowanie koncepcji wizualnej wnętrza.

5. Opracowanie dokumentacji projektowej.

Komunikacja z inwestorem w trakcie procesu projektowania wnętrz online odbywa się telefonicznie i przez pocztę elektroniczną. Wszelkie działania, bez względu na lokalizację inwestycji wyglądają tak samo. Dzięki skutecznemu i sprawdzonemu systemowi pracy otrzymują Państwo usługę na najwyższym poziomie, a różnice wynikające z odległości naszej pracowni podczas wykonywania projektu on line są niezauważalne. Ten model pracy to wygoda i oszczędność czasu.