ArtCore Design to krakowska pracownia projektowania wnętrz założona przez architekt Ewę Sadowską-Wicherek.

 

ArtCore Design to gwarancja profesjonalizmu i rzetelności. Projekty wykonywane są zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta. Zapewniamy najwyższą jakość zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym. Tworzymy unikalne kompozycje przestrzenne zgodne z aktualnymi trendami projektowymi. Zapewniamy wsparcie i nadzór autorski prowadzący do sprawnej i solidnej realizacji wnętrz.

Profesjonalizm 100%
Doświadczenie 100%
Kreatywność 100%

architekt projektant wnętrz Ewa Sadowska-Wicherek

założycielka ArtCore Design – mgr inż. arch. Ewa Sadowska – Wicherek

Ukończyła studia na wydziale Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej. Studiowała także architekturę na FHS Cottbus w Niemczech. Doświadczenie zawodowe zdobywała w topowych krakowskich pracowniach projektowych gdzie pracowała jako samodzielny projektant i architekt wnętrz. Przez wiele lat związana również z pracownią rysunku odręcznego „Horyzont” – jako współprowadząca zajęcia przygotowujące do egzaminów na studia architektury. Jest autorką ilustracji oraz współredaktorką książki Podstawy Rysunku Architektonicznego i Krajobrazowego.

Preferuje holistyczną filozofię, gdzie struktura architektury wnętrz i elementy dekoracyjne tworzą jedność. Wrodzone poczucie swobodnej elegancji wzmocniła przez wieloletnią praktykę zawodową. Jej poczucie estetyki i talent do optymalnego planowania przestrzeni odzwierciedlają eleganckie, ponadczasowe projekty wnętrz. Zrozumienie skali i proporcji pomaga tworzyć harmonijne i ciepłe przestrzenie. Klienci cenią jej dbałość o szczegóły, entuzjastyczną energię oraz umiejętność przełożenia ich stylu życia oraz preferencji w inspirujące i funkcjonalne wnętrza.