HIGH FLIGHT – projekt wnętrza apartamentu w Katowicach

Mieszkanie o powierzchni 125 m2 przeznaczone dla pary młodych, dynamicznych osób. Projekt wnętrza łączy elementy stylu loft i klasycznego. Otwarta przestrzeń łączy funkcję salonu, kuchni i jadalni. Okładzina z cegły na ścianie wiąże wizualnie przestrzeń strefy dziennej. W salonie zaproponowaliśmy unikalną formę biblioteczki. Komfortowy układ sof sprzyja długim spotkaniom w gronie przyjaciół. Kryształowe lampy przełamują loftowy charakter okładziny z cegły i dodają wnętrzu luksusowego charakteru.

Jadalnię od salonu oddziela komoda z lampami stołowymi o zabawnym kształcie. Elementem dominującym w salonie jest grafika potraktowana z przymrużeniem oka – w stylu komiksowym. W projekcie wnętrza jadalni wokół czarnego, lakierowanego stołu zaproponowaliśmy białe krzesła o ciekawej formie. Kryształowa lampa nad stołem przywołuje wyjątkowy klimat podczas kolacji w gronie przyjaciół.

W łazience czyste, proste formy łączą funkcjonalność i estetykę. Otwarty prysznic wydzielony taflą szkła, umywalka na blacie z szufladami oraz unikalne formy ceramiki, zostały wpisane w przejrzystą przestrzeń. Delikatna mozaika w łazience przyciąga wzrok połyskującą strukturą.

 

apartament w Katowicach, styl loft, aranżacja mieszkania