wnętrze rezydencjonalnej sypialni w luksusowym domu w Warszawie

Luksusowe meble – niezwykłe wyposażenie wnętrz

Projektowanie wnętrz to jedna z branż, która w ostatnim dziesięcioleciu znacznie zyskała na popularności. Architekci wnętrz tworzą niezwykłe kombinacje wizualne złożone z elementów wykończeniowych, dekoracji i przede wszystkim mebli. Łącząc estetykę oraz funkcjonalność sprawiają, że wnętrza stają się przestrzeniami harmonijnymi i bardzo zindywidualizowanymi.
Każdy projektant wie o tym, że najważniejszą częścią każdej przestrzeni mieszkalnej są meble.
W dzisiejszych czasach wytwórcy mebli skupiają się na projektowaniu i tworzeniu wygodnych i luksusowych mebli, produkując coś więcej niż tylko zwykłe wyposażenie domu. Od klasycznych po nowoczesne projekty, od drewna po wysokiej jakości nowatorskie materiały – producenci dokładają wszelkich starań, aby wypracowywać lepsze i coraz bardziej luksusowe meble.

Ekskluzywne marki mebli to pewność doskonałej jakości materiałów oraz najwyższej estetyki. Na rynku dostępnych jest wielu producentów tworzących luksusowe meble, które stają się ozdobą wyjątkowych wnętrz. Poniżej przybliżamy najlepsze, z dostępnych na polskim rynku, luksusowe marki mebli.

Luksusowe meble Brabbu

Brabbu reklamuje się jako marka, która odzwierciedla intensywny sposób życia. Ich produkty wnoszą odwagę, siłę i moc do codziennego życia. W swoich luksusowych meblach łączą niezwykłe detale inspirowane różnymi kulturami z całego świata. Filozofia tej ekskluzywnej marki odwołuje się do japońskiej mitologicznej ryby KOI, która potrafi adaptować się do każdych warunków. Luksusowe meble Brabbu to ponadczasowe wyposażenie, współgrające z każdym wnętrzem.

Ekskluzywne meble Poliform

Poliform to wiodąca na całym świecie marka luksusowych mebli. Producent wyznacza trendy i jest często wyborem osób, preferujących nowoczesny i modny styl życia. Poliform oferuje klientom szeroki wybór zarówno pojedynczych elementów, jak i całych kompletów umeblowania. Meble te doskonale sprawdzają się także jako elementy aranżacji dużych inwestycji komercyjnych. Te meble odnajdziemy w najlepszych hotelach i obiektach na całym świecie. Ich stylistyka jest prosta i elegancka. Nie ma problemu z dostępnością tych luksusowych mebli w Warszawie, Krakowie czy też Poznaniu.

Meblarski diament Doshi Levien

Luksusowa marka, której założyciele to uznani projektanci: Nipa Doshi i Jonathan Levien. Doshi Levien to bardzo cenione studio projektowe, szczególnie jeśli chodzi o wzornictwo przemysłowe.
Łącząc niuanse różnych światów, twórcom udało się stworzyć doskonałą mieszankę kultur, wrażliwości, technologii i doskonałego kunsztu. Powstawały tu luksusowe meble, które zrobiły wrażenie na takich designerskich markach jak Kvadrat, Galerie Kreo, Swarovski, B & B Italia i wielu innych liderów branży.

Wspaniałe meble od Boca do Lobo

Znana na całym świecie jako jedna z najbardziej ekskluzywnych firm meblarskich, Boca de Lobo stawia na najwyższą jakość. Ich produkty wykraczają poza design i wkraczają w sferę emocji, ponieważ projektanci starają się zapewnić swoim klientom coś więcej niż tylko meble. Ekstrawagancja, wyrafinowanie i emocje są tym, do czego dążą projektanci w Boca de Lobi, a miłość do mebli, poświęcenie i ogromna dbałość o szczegóły są ich sposobem na osiągnięcie tego celu. Boca do Lobo to jedne z najpiękniejszych i najoryginalniejszych luksusowych mebli, które można zobaczyć w wybranych punktach w Warszawie i Krakowie.

Luksusowa marka Based Upon

Based Upon jest inny. Marka ta to produkt dwóch wspaniałych artystów, braci bliźniaków Iana i Richarda Abella. Ich luksusowe meble łączą ze sobą historie i wspomnienia, wzory i tekstury z całego świata. Marka tworzy prawdziwe dzieła sztuki. Wszystkie końcowe produkty firmy Based Upon mówią o absolutnej doskonałości i doskonałym opanowaniu rzemiosła. Przepiękne i unikalne wzornictwo tych luksusowych mebli należy do naszych faworytów.

Luksusowe meble Bentley Home

Koło tej marki luksusowego wyposażenia nie można przejść obojętnie. Bentley Home to, ta sama marka Bentley, który mistrzowsko wykonuje wspaniałe samochody i ich wnętrza. W Bentley Home chodzi także o wnętrze, ale tym razem domów. Ta ekskluzywna marka to partnerstwo dwóch dużych graczy w branży meblowej. Jeden z nich, Club House Italia, dostarcza domy, hotele, prywatne odrzutowce i jachty, a drugi, Bentley dostarcza jedne z najlepszych wnętrz samochodów na świecie. Teraz zjednoczyli swoje moce, niesamowite umiejętności i rzemiosło, aby stworzyć wyjątkową markę wyposażenia i luksusowych mebli – Bentley Home Collection.

Luksusowe meble Edra

Jedna z najpopularniejszych marek luksusowych mebli na świecie Edra, jest połączeniem tradycji i nowoczesności. Można tutaj zauważyć przeplatanie się wyrafinowanego kunsztu z innowacyjnymi technologiami. Meble Edra to także balans i harmonia pomiędzy technologią a artyzmem. Meble tej ekskluzywnej marki wyróżniają się elegancją, wysokiej klasy materiałami, innowacyjnością, jakością, niezawodnością i dużą dbałością o szczegóły. Bez względu na miejsce docelowe, czy to tradycyjny, czy nowoczesny dom, przestrzenie publiczne czy muzea, produkty Edra będą wyglądały świetnie w każdym otoczeniu.

Luksusowe meble Fendi Casa

Znana luksusowa firma Fendi Casa, założona została w 1987 roku. Przez lata stała się jedną z najdroższych marek mebli w historii. Dzięki kolekcji zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych elementów, Fendi Casa pasuje do kosmopolitycznego stylu życia, oferując wyrafinowaną estetykę. Meble te łączą koncepcję łączenia mody i wystroju wnętrz. Fendi Casa potrafi wprowadzić ożywienie i odświeżenie do każdego domu. Wyjątkowo prestiżowe meble Fendi można zamówić w wybranych punktach na terenie Wrocławia, Warszawy, Poznania i Krakowa.

Niezwykłe wyposażenie wnętrz – Restoration Hardware

Jedną z najmłodszych marek luksusowych mebli na rynku, ale także jedną z najpopularniejszych. Są to meble o rustykalnym i zabytkowym charakterze, wykonane z prostych, naturalnych materiałów. Pomimo tego są one wyjątkowo wyrafinowanym i pięknym wyposażeniem, które pasować będzie do wielu aranżacji wnętrz. Dzięki szerokiej gamie produktów, Restoration Hardware sprawdza się w wielu przestrzeniach. Znajdziemy tutaj meble o stylistyce klasycznej, antycznej, a także współczesnej. Restoration Hardware to ciekawe i oryginalne pomysły realizowane z najwyższąa dbałością przy wykorzystaniu najlepszych materiałów.

Historia designu – Henredon

Z historią sięgającą roku 1945 Henredon stał się synonimem jakości, niezawodności i nowoczesności. Z biegiem lat firma stała się jedną z najdroższych marek mebli na świecie. Choć początkowo była to mała firma założona przez czterech zdeterminowanych mężczyzn, dzisiaj Henredon ma wysoko wykwalifikowany i bardzo utalentowany zespół, co owocuje jakością ich produktów i doskonałym smakiem przejawiającym się w pięknych i wyrazistych luksusowych meblach.

Luksusowe włoskie meble Longhi

Longhi to firma, która skupia się na współczesnym stylu życia. Różnorodność oferowanych przez nią przedmiotów – akcesoria meblowe, przesuwne szklane przegrody, drzwi do wnętrz, sofy – to wynik konsekwentnej globalnej korporacyjnej strategii, która wpływa na każdy aspekt procesu produkcyjnego. Jej katalogi i produkty są regularnie aktualizowane. Filozofia Longhi to: najpierw komfort i funkcjonalność, a następnie wizja projektowa, która sprawia, że każdy element – czy to stolik, drzwi, czy cała ściana – jest częścią całego zestawu odznaczającym się subtelnym i eleganckim wyglądem. Te ekskluzywne meble bez problemu zamówimy w Warszawie, Krakowie i innych miastach Polski.

Minotti – doświadczenie i historia

Włoska marka Minotti ma ponad 60 lat. Design foteli i sof, reprezentowany przez Minotti cieszy się ogromnym uznaniem. Są one pełne wdzięku i modne. Doskonałe tkaniny i skóry to wyróżnik Minotti. Siedziska, meble do sypialni, dywany i narzuty zaprojektowane przez Minotti również zyskały szerokie uznanie. Minotti to gwarant najwyższej jakości i piękna. Znakomite wykonanie, wysoka jakość i wyjątkowość czynią Minotti znaną na całym świecie marką luksusowych mebli.